خودتان را بشناسید!

خودتان را بشناسید!

هرکدام از ما دوست داریم شناخت بیشتری از شخصیت مان به دست بیاوریم، به خصوص این که بسیاری از ما به خوبی خود را نمی شناسیم، مثلا خودمان را فردی بسیار اجتماعی می دانیم ولی دیگران اصلا چنین نظری درباره ما ندارند و فکر می کنند بیشتر دوست داریم در لاک خود باشیم؛ همین تفاوت دیدگاه مانع از واقع بینی می شود و در نتیجه بسیاری از مشکلات به راحتی حل نمی شوند چون اصلا صورت مسئله روشن نیست تا بتوان راه حل خوبی برای آن پیدا کرد. شاید برخی تست ها  و سوالات روانشناسی ساده کمک کند به یک شناخت نسبی از شخصیت خود برسید.

MBTI“تست MBTI”

تست MBTI یکی از مدل های شخصیتی یا همان personality test است که یادگیری و فهم آن بسیار سخت است. در تحلیل تست MBTI شما متوجه خواهید شد که چه ویژگی های شخصیتی دارید و بیشترین شانس موفقیت شما در کدام مشاغل است. کدام محیط های کاری برای شما لذت بخش است و می توانید با رضایت خاطر و لذت آن کارها را انجام دهید. همچنین تست MBTI به شما خواهد گفت که نقاط قوت و ضعف شما در محیط های کاری چیست. کدام محیط مطابق ویژگی های شخصیتی شماست و شما میتوانید به راحتی در آن ها به فعالیت بپردازید. از سوی دیگر به شما اطلاعاتی در مورد محیط کار ایده آل شما را میدهد. به شما خواهد گفت کدام محیط های کاری برای شما چالش آفرین خواهد بود.در کنار این موضوعات به شما میگوید که برای موفقیت در یک محیط کاری چه کارهایی باید انجام دهید و اینکه مدیر یا سرپرست شما باید از شما چه توقعاتی داشته باشد و چه توقعاتی نداشته باشد. در تست MBTI شما خواهید فهمید که با چه تیپ های شخصیتی اختلاف نظر شدید دارید و نمیتوانید آن ها را درک کنید. این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا هم به خودشناسی برسید و هم بتوانید علت سازگاری یا عدم سازگاری خود را با دیگران کشف کنید.

نحوه مطالعه برای امتحانات
همچنین بخوانید

سوال های این آزمون از وقایعی است که هر روز با آن ها مواجه هستید و در نتیجه پاسخ هایش هم اصلا دشوار نیستند؛ کافی است کمی به خودتان نگاه کنید و درون خود کنکاش کنید

تست شخصیتی مایرز بریگز👇

https://karboom.io/assessments/myers-briggs

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 13 =