سخت ترین ارتش های جهان

۱- ارتش آزادی خلق چین

ارتش چین به عنوان بزرگ ترین ارتش جهان یکی از منظم ترین و آموزش دیده ترین ارتش های جهان به شمار می آید. در کشور چین پیوستن به ارتش این کشور اجباری است اما با توجه به جمعیت فراوان این کشور معمولاً بسیاری از حضور در ارتش باز می مانند. در پایگاه آموزشی ژوری، میدان نبردی واقعی برای سربازان در نظر گرفته شده تا به آن ها کمک کند در میدان نبرد کارکرد بهتری داشته باشند.

۲- نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده

نیروهای ویژه دریایی ارتش ایالات متحده به قدرت و مهارت شهرت دارند. به همین دلیل جای تعجب ندارد که در طول دوره آموزشی تنها بین ۲۰ تا ۲۵ درصد داوطلبان قادرند دوره آموزشی را با موفقیت به پایان برسانند. جالب است بدانید که آمار این نیروها در میدان واقعی نبرد نیز قابل توجه است به طوری که نسبت کشته های تیم اول و دوم این نیرو در جنگ ویتنام ۲۰۰ به ۱ بود. این افراد در ماموریت های زمینی، دریایی و هوایی شرکت دارند و در کل هشت تیم از این نیروها وجود دارد هر چند مقامات در مورد تیم های ۶ و ۹ حرفی به میان نمی اورند.

📚جزوه های تیزهوشانی درس ریاضی (هفتم و هشتم و نهم)📚
همچنین بخوانید

۳- ارتش هند

نام ارتش هند با واژه «نظم» عجین شده است. در ارتش این کشور اموزش های خاصی برای افزایش توان روحی و جسمی سربازان در نظر گرفته شده که همه باید آن ها را طی کنند. تمرینات نظامی، ورزش، اسب سواری، شنا و کار تیمی از مهم ترین آموزش های ارتش کشور هند است. یکی از سخت ترین تنبیهات نظامی در ارتش این کشور مهاراجه نام دارد که باید طی آن بدنتان را به صورت عمودی و تنها با اتکا به سرتان بلند کنید. برخی دیگر از تنبیهات ارتش هند شامل خزیدن در داخل یک خندق پر از سیم خاردار و شنا کردن در آب سرد است.

۴- نیروهای ام آی ۶ بریتانیا

این نیروها خود را کسل کننده می نامند اما آموزش های باهوش ترین نیروهای مخفی جهان اصلاً کسالت باز نیست و ارتباط نزدیکی بین آن ها و نیروهای ام آی ۵ وجود دارد. این نیروها برای هر عملیات خود تجهیزات و سلاح های متفاوتی دارند و برای تبدیل شدن به یک نفوذی موثر باید آموزش های منظم و سختی را پشت سر گذاشت.

۵- سربازان ارتش طوفان کره شمالی

وقتی که اسم کره شمالی می آید باید اسم منظم ترین کشور جهان با سخت ترین قوانین را به یاد بیاورید. در مقایسه با زندگی سخت و دشوار مردم عادی، سربازان این کشور شرایط بسیار بدتری دارند. هنوز مقامات رسمی این کشور در مورد نیروهای موسوم به «گروه طوفان» ارتش این کشور چیزی نگفته اند اما داستان روش های آموزشی آن ها مو را بر اندام شما سیخ خواهد کرد. هر کدام از این نیروها باید با ۳ تا ۵ نفر به طور همزمان مبارزه کرده سپس بدون توقف ۵.۰۰۰ ضربه مشت به تنه یک درخت وارد کند. سپس باید آن قدر به یک سطل حلبی ضربه بزند تا دستش کاملاً زخمی شود و سپس به کیسه ای پر از نمک ضربه بزند. اعضای این گروه را تنها زمانی که با آن ها دست می دهید می شناسید زیرا دستانی به سختی سنگ دارند.

*تنفس پستانداران آبی در اعماق آب
همچنین بخوانید

۶- اسپتسنازهای روسی

نیروهای ارتش روسیه باید میدان نبرد را کاملاً درک نمایند پس آموزش های نظامی دردناکی در انتظار آن ها ست. بدین ترتیب آن ها نیروهای نظامی خود را طوری آماده می کنند که به راحتی در برابر درد دوام بیاورند. در واقع آن ها یک تکه بتون محکم در حال سوختن را روی شکم سرباز در حال آموزش گذاشته و با پتک به آن ضربه می زنند تا به دو نیم تبدیل شود، یا افسر فرمانده به شکم آن ها مشت می زند و در این حین نباید هیچ نشانه ای از درد در ظاهر سرباز وجود داشته باشد. نیروهای ویژه اسپتسناز آموزش های سخت دیگری در زمینه دفاع شخصی و ورزش های رزمی خواهند دید.

۷- ارتش آفریقای جنوبی

نیروهای ویژه ارتش آفریقای جنوبی یکی از سخت ترین رژیم های آموزشی را دارند و به همین دلیل اکثر داوطلبان قبل از به اتمام رساندن دوره آموزشی، خط می خورند یا خود اعلام انصراف می نمایند. نحوه پذیرش این داوطلبان بسیار سختگیرانه است و برای مدتی غذایی دریافت نکرده و از خوابیدن محروم خواهند بود. تازه این آغاز ماجراست و پس از پذیرفته شدن در گروه، داوطلب باید روزانه راهپیمایی در زمین های ناهموار و خشک انجام دهد و هر ۵ روز یک بار غذا دریافت خواهد کرد. همچنین در این مدت باید سرپا بخوابد تا کفتارها به او حمله نکنند. آموزش چتربازی نیز یک ضرورت به شمار می آید.

بهترین زمان برای مطالعه
همچنین بخوانید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =