فیل هایی که نقاشی می کنند!!

فیل‌ها همواره به حیواناتی باهوش معروف هستند . اما تعدادی از این موجودات بزرگ، قدم از این نیز فراتر نهاده‌اند و نقاشی می کنند.

به گزارش حلی نیوز به نقل از ایسنا، گروهی از هفت فیل آسیایی در کشور تایلند قلم‌مو‌هایی دارند که بصورت ویژه برای خرطوم آنها طراحی شده است .آنها نقاشی‌های حیرت انگیزی را خلق کرده‌اند که گاه تصور کشیدن آنها برای بسیاری از انسان‌ها ممکن نیست.

این پستانداران می‌توانند با خرطومشان رنگ را بصورت اسپری برروی بوم نقاشی بپاشند .آنها می توانند از این طریق تصاویر زیبایی خلق کنند.

این نقاشی‌های حیرت انگیز هرکدام با قیمت‌هایی تا ۱۳۰۰ پوند و به نفع حفاظت از این هفت فیل و کمپ نگهداری از آنها به فروش می‌رسد و ماهرترین فیل نقاش که ۹ سال پیش توسط یک هنرمند چینی آموزش دیده است هم‌اکنون قادر است دسته گل‌هایی بسیار طبیعی بکشد.

نقاشی فیل ها

نقاشی شده توسط فیل

این فیلها در حین کشیدن نقاشی توسط فردی هدایت می‌شوند .او با نوازش‌های خاص بر روی گوش‌های بزرگ‌ فیلها، آنها را راهنمایی می‌کند.

روشن کردن کامپیوتر با کیبورد و موس
همچنین بخوانید

فیل‌ها از رنگ‌های غیرسمی برای خلق این نقاشی‌ها استفاده می‌کنند و از آنجایی که توانایی محدودی در تشخیص رنگ‌های گوناگون دارند چند رنگ اصلی در اختیار آنها قرار داده می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =